Toppliste 10km Herrer

Meld deg på årets løp!

Øyvind Wiger var heldig og fikk låne rekorden fra Mads Waaler i ett år. Mads tok den tilbake i 2017 med sterke 33:31. Wiger og Waaler har dermed 5 av 7 raskeste løpene på topplisten! Mange kom inn på 39-tallet i 2017 og Steinar Lund fra Bjørkelangen timet det hele elegant ved å klokke inn på 39:59. Du må nemlig under 40 minutter for å komme med på denne eksklusive og ettertraktede listen 🙂
(Mobil? Scroll ved å dra horisontalt…)

Plass Navn Klubb Klasse Tid År
1 Mads Waaler Aurskog – Høland Friidrettslag  M23-39 00:33:31 2017
2 Øyvind Wiger Modum Friidrettsklubb M23-39 00:34:07 2016
3 Mads Waaler AHF H18-34 00:34:45 2013
4 Eirik Johannessen Sportsklubben Vidar / Olympia Sport/Cyl Airnergy M23-39 00:35:28 2016
5 Øyvind Wiger Modum Friidrettsklubb M40-44 00:35:45 2017
6 Jan Billy Aas Oppeård fiidrett H18-34 00:36:20 2011
7 Mads Waaler AHF M18-22 00:36:20 2015
8 Emil Kolstad Wiig Skimt H14-15 00:36:28 2014
9 Emil Wiig Skimt M16-17 00:36:30 2015
10 Eirik Meitlie Hagen ukjent H18-34 00:36:52 2010
11 Jørgen Moen Ren-Eng, FIK – Friidrett M23-39 00:37:07 2015
12 Magnus Salberg Spårti / Aurskog Høland Friidrettslag M23-39 00:37:26 2017
13 Olaf Kind Rømskog IL M23-39 00:37:52 2016
14 Markus Høgne AHF H16-17 00:37:53 2014
15 Magnus Salberg Spårti Studio M23-39 00:38:02 2016
16 Tom Arild Sandbakk Blaker IL H45-49 00:38:04 2012
17 Jan Billy Aas Oppegård IL H18-34 00:38:06 2013
18 Rune Grandahl GRÅLUM M45-49 00:38:33 2017
19 Emil Kolstad Wiig Skimt Langrenn H18-34 00:38:39 2013
20 Peter Lortentzon Rømskog IL/Team Normeka M40-44 00:38:41 2016
21 Svein Arne Sølvberg Oppeård fiidrett H60-64 00:38:49 2012
22 David Treffen NMBI H18-22 00:39:03 2014
23 Oddbjørn Homstvedt FIL Borg H45-49 00:39:06 2011
24 Marcus Arnesen Hsg/Gjerdrum Il-Ski M18-22 00:39:06 2016
25 Daniel Bergquist Rømskog IL M16-17 00:39:14 2015
26 Marcus Arnesen Høland IL H18-34 00:39:17 2013
27 Ståle Kind Vikestad Rømskog H35-39 00:39:22 2013
28 Ståle Kind Vikestad Rømskog IL H23-39 00:39:23 2014
29 Marcus Arnesen Høland IL M16-17 00:39:24 2015
30 Svein Arne Sølvberg Oppegård IL H65-69 00:39:28 2013
31 Marius Lunder Jensen Høland IUL M18-22 00:39:28 2017
32 Svein Arne Sølvberg Oppegård IL H65-69 00:39:37 2014
33 Ole Morten Korsmo Sagli Grus AS M40-44 00:39:38 2017
34 Olaf Kind Rømskog IL H18-34 00:39:39 2012
35 Tom Arild Sandbakk Blaker IL H45-49 00:39:42 2011
36 Mads Kjørsvik Heming M16-17 00:39:42 2017
37 Viljar Buer Christensen Arendal H18-34 00:39:43 2013
38 Even Høgenes Oppegaard BSF M23-39 00:39:45 2015
39 Ole Morten Korsmo Sagli Grus AS M40-44 00:39:45 2016
40 Martin Krabseth Oppstad IL H18-34 00:39:50 2011
41 Steinar Lund Bjørkelangen SF M23-39 00:39:59 2017