Toppliste 10km damer

Meld deg på årets løp!

19942847_1570495646335210_7074092039647398582_o

7 løp inn på topplisten i 2017 for 10km damer. Andrea Boutera (bildet) vant foran unge Selma Øde. Løyperekorden fra 2013 kan virke vanskelig å bryne seg på. Siri Størmer valgte å løpe halvmaraton i 2017 og er den som har vært nærmest.
(Mobil? Scroll ved å dra horisontalt…)

Plass Navn Klubb Klasse Tid År
1 Marthe Katrine Myhre SK Vidar D18-34 00:37:40 2013
2 Siri Størmer SK Vidar K45-49 00:38:57 2015
3 Siri Størmer SK Vidar K45-49 00:39:07 2016
4 Andrea Boutera Gular K23-39 00:41:56 2017
5 Selma Øde Rygge IL K14-15 00:42:44 2017
6 Camilla Illidi Aurskog – Høland Friidrettslag D18-34 00:43:23 2013
7 Gunnhild Hystad Erdal K23-39 00:43:24 2016
8 Mona Øversveen Aurskog – Høland Friidrettslag D45-49 00:43:27 2013
9 Camilla Illidi Aurskog – Høland Friidrettslag D18-34 00:43:50 2012
10 Pauline Tørnby Rømskog IL D18-34 00:43:52 2012
10 Emilie Lysaker Høgne Aurskog – Høland Friidrettslag K12-13 00:43:52 2016
12 Karin Henrikson Lennartsfors IF D18-34 00:43:56 2013
13 Hanne Bakken Lund Aurskog – Høland Friidrettslag K23-39 00:44:03 2016
14 Sigrid Velle Dypbukt Oslo K23-39 00:44:14 2016
15 Marthe Diskerud Team Kraft D18-34 00:44:28 2013
16 Andrea Færgestad Sørumsand IF K18-22 00:44:52 2015
17 Hanne Bakken Lund Aurskog – Høland Friidrettslag K23-39 00:44:52 2017
18 Isa Skeie Tyrving D18-34 00:44:57 2012
19 Thea Tollersrud Team Trimmen K23-39 00:45:10 2017
20 Hanne Bakken Lund Aurskog – Høland Friidrettslag K23-39 00:45:23 2015
21 Guro Fjeldbu Heitun Privat D18-34 00:45:31 2013
22 Emilie Lysaker Høgne Rømskog IL K14-15 00:45:37 2017
23 Hanne Bakken Lund Aurskog – Høland Friidrettslag D23-39 00:46:01 2014
24 Trine Breen Gjerdrum D18-34 00:46:02 2013
25 Karin Henriksson Lennartsfors IF D23-39 00:46:02 2014
26 Anne Nordli Aurskog – Høland Friidrettslag D40-44 00:46:03 2012
27 Pauline Tørnby Rømskog IL K16-17 00:46:06 2015
28 Amalie Moseby Lillestrøm Håndball K18-22 00:46:36 2015
29 Pauline Tørnby Rømskog IL D14-15 00:46:47 2014
30 Karin Henrikson Lennartsfors IF D18-34 00:46:54 2012
31 Ann Merete Norderhaug Eidsvoll D50-54 00:47:00 2012
32 Camilla Ling Ärjang K23-39 00:47:05 2016
33 Hanne Bakken Lund BSF D18-34 00:47:14 2013
34 Kristina Bergquist Rømskog IL K16-17 00:47:21 2017
35 Andrea Færgestad Blaker IL K18-22 00:48:02 2017
36 Amalie Moseby BSF D18-34 00:48:40 2012
37 Pauline Tørnby Rømskog IL D18-34 00:48:55 2011
38 Marie H. Dæhlen Aurskog – Høland Friidrettslag D14-15 00:49:23 2014
39 Linda Forsby IK Spring Väst K12-13 00:49:23 2015
40 Mia Wiig Skimt K14-15 00:49:30 2015
41 Evelina Lindberg Årjengs IF D18-34 00:49:33 2013
42 Mette Fjuk Aurskog – Høland Friidrettslag K50-54 00:49:51 2016