10km Herrer 2015

Plass totalt Plass i klasse Navn Klubb Klasse Tid
1 1 Mads Waaler Aurskog – Høland Friidrettslag M18-22 0:36:20
2 1 Emil Wiig Skimt M16-17 0:36:30
3 1 Jørgen Moen Ren-Eng, FIK – Friidrett M23-39 0:37:07
4 2 Daniel Bergquist RØMSKOG M16-17 0:39:14
5 3 Marcus Arnesen Høland IL M16-17 0:39:24
6 2 Even Høgenes Oppegaard BSF M23-39 0:39:45
7 1 Svein Arne Sølvberg Oppegård IL M65+ 0:40:21
8 1 Mads Kjørsvik Heming M14-15 0:40:30
9 3 Simen Fjuk Vestreng Bjørkelangen SF M23-39 0:41:18
10 1 Jørn Kjørsvik OSLO M40-44 0:41:28
11 1 Oddbjørn Homstvedt Borg M50-54 0:42:09
12 4 William Norheim-Bergquist RØMSKOG M16-17 0:42:28
13 5 Hans Kristian Holmbro LØKEN M16-17 0:43:03
14 2 Håkon Dalheim Sand Rømskog M14-15 0:43:07
15 4 Bent Ulseth Aurskog – Høland Friidrettslag M23-39 0:43:16
16 3 Johannes Bergquist RØMSKOG M14-15 0:43:16
17 5 Andres Gulliksrud Shiul/Team Askalas M23-39 0:44:16
18 4 Lukas Katvala Ok Älgen M14-15 0:44:41
19 6 Andreas Hansen Studentsamskipnaden i O&A M23-39 0:45:46
20 2 Viktor Nilsen Rømskog IL M18-22 0:45:50
21 3 Sven Herman Holmsen Afsk M18-22 0:46:03
22 5 Magnus Slorafoss Bjørkelangen SF M14-15 0:47:35
23 7 Peder Stang Stang’s Beste Menn M23-39 0:48:04
24 4 Andreas Moen Tynset IF M18-22 0:48:06
25 2 Anders Taraldrud RØMSKOG M65+ 0:48:21
26 2 Eivind Krog Setskog IF M40-44 0:48:28
27 8 Lars Hox Team Hoxli M23-39 0:49:08
28 9 John Alexsander Moseby Team Storberget M23-39 0:49:50
29 6 Lorang Moseby Bjørkelangen SF M16-17 0:50:16
30 1 Jonas Snemyr Langesæter Haugesund Idrettslag Friidrett – gr M12-13 0:50:22
31 5 Vegard Gjelsnesvangen Rømskog M18-22 0:50:39
32 1 Thor-Axel Ringsbu Team Normeka M55-59 0:51:32
33 7 Morten Fossen-Lund Aurskog/Finstadbru SK M16-17 0:51:38
34 10 Svend Magnus Pettersen Kulykja M23-39 0:51:41
35 11 Andreas Nesheim Stang?S Beste Menn M23-39 0:51:43
36 12 Jacob Stang Stangs Beste Menn M23-39 0:52:01
37 13 Joachim Nesset Studentsamskipnaden i O&A M23-39 0:52:18
38 6 Victor Kjernsholen Lierfoss Ds M14-15 0:52:23
39 1 Arne Langseth Hemnes M60-64 0:52:24
40 2 Øyvind Joheim Team Hoxli M50-54 0:52:46
41 3 Tom Bjørnstad Aurskog M50-54 0:52:56
42 7 Fredrik Arnesen Høland IL M14-15 0:53:13
43 3 Christer Eklöf Töcksfors IF M65+ 00:53:22
44 2 Casper Antonsen Team Antonsen M12-13 0:54:25
45 3 Kenneth Antonsen Rye Sp.Kl. / Mondelez International M40-44 0:54:25
46 14 Robin Flenstad Leirsund IL M23-39 0:54:35
47 2 Morten Solbrekke Töcksfors M55-59 0:54:39
48 3 Hans Lomsnes AURSKOG M55-59 0:54:43
49 15 Tommy Melby STRØMMEN M23-39 0:55:11
50 8 Mads T Ekeheien Fosser M16-17 0:55:14
51 16 Truls Kenneth Moen RØMSKOG M23-39 0:55:24
52 2 Ole Ringsbu RØMSKOG M60-64 0:53:43
53 4 Oddmund Fosser Ørje M50-54 0:56:51
54 1 Thor Håkon Ramberg Rømskog M45-49 0:56:51
55 4 Erik Unaas Eidsberg Kommune/Berger Gård Skilag M55-59 0:59:00
56 17 Jørn Harald Moenhelgesen Team Normeka M23-39 0:59:29
57 4 Hans Brander Östervallskog M65+ 0:59:39
58 5 Ottar Degnes Ørje M65+ 01:00:56
59 6 Ingolf Østmo AHF Friidrett M65+ 01:02:01
60 2 Fredrik Högberg Team Storberget M45-49 01:02:02
61 18 Lars Jørgen Sundsrud Team Normeka M23-39 01:02:09
62 4 Mads Wiel Stang`S Beste Menn M40-44 01:03:08
63 9 Guttorm Holtet Mysen M16-17 01:04:12
64 3 Jørn Storberget Team Storberget M45-49 01:04:23
65 4 Hans Petter Marki AHF M45-49 01:13:43
66 10 Andreas Lorentzon BSK M16-17 01:13:46
67 3 Ludvig Liholm Team Hoxli M12-13 01:16:52
68 19 Saeed Nazar Rømskog Data M23-39 01:26:44
Knut Dæhlen Aurskog – Høland Friidrettslag M40-44 DNF
Samson Norheim-Bergquist RØMSKOG M12-13 DNF
Joakim Kindandresen Rømskog IL M12-13 DNF
Morten Rognan Aurskog-Høland Høyre M23-39 DNF
Jan Henki Undebekken Team Normeka M55-59 DNF
Rolf Sletten BLAKER M65+ DNF