10km herrer 2014

Plass totalt Plass i klasse Navn Klubb Klasse Tid
1 1 Emil Kolstad Wiig Skimt H14-15 00:36:28
2 1 Markus Høgne AHF H16-17 00:37:53
3 1 David Treffen NMBI H18-22 00:39:03
4 1 Ståle Kind Vikestad Rømskog IL H23-39 00:39:23
5 1 Svein Arne Sølvberg Oppegård IL H65-69 00:39:37
6 2 Marcus Arnesen Høland IL H16-17 00:40:04
7 1 Bjørn Paulsrud Oppstad friidrett H45-49 00:40:11
8 2 Peter Lorentzon Team Normeka H23-39 00:40:23
9 3 Daniel Bergquist Rømskog IL H16-17 00:41:05
10 1 Oddbjørn Homstvedt FIL Borg H50-54 00:41:06
11 3 Erik Fossen Nilsen Beef IL-Ø H23-39 00:41:59
12 2 Bjørnar Tollefsen AHF H50-54 00:42:25
13 4 Arno De Jong Harestua Med. senter H23-39 00:42:40
14 2 Eriks Gruzde Latvia H18-22 00:44:03
15 2 Christian Olsson Årjäng H14-15 00:44:25
16 3 Lukas Katvala OK Älgen H14-15 00:44:43
17 4 William Norheim-Bergquist Rømskog IL H14-15 00:44:57
18 5 Johannes Bergquist Rømskog IL H14-15 00:45:03
19 6 Magnus Slorafoss BSF H14-15 00:46:00
20 1 Anders Taraldrud Rømskog IL H70-74 00:47:00
21 5 Jens Lundberg Nc H23-39 00:47:42
22 1 Samson Norheim-Bergquist Rømskog IL H12-13 00:48:34
23 2 Olegs Ruds Namnå H45-49 00:48:40
24 6 Anders Ombudstvedt Stangs Beste H23-39 00:48:41
25 3 Jonas Høisveen Rømskog H18-22 00:49:05
26 3 Sigurd Nilsen Team Normeka H45-49 00:49:07
27 1 Knut Dæhlen AHF H40-44 00:49:24
28 1 Thor Axel Ringsbu Team Normeka H55-59 00:49:33
29 2 Håkon Dalheim Sand Rømskog IL H12-13 00:50:48
30 7 Jostein Finnekåsa Stangs Beste H23-39 00:50:59
31 8 Jonas Sundsrud Team Normeka H23-39 00:51:03
32 4 Ingar Heggedal Nc H45-49 00:51:13
33 4 Tobias Katvala OK Älgen H18-22 00:51:32
34 7 Fredrik Arnesen Høland IL H14-15 00:51:45
35 3 Lasse Christensen Rømskog IL H50-54 00:51:58
36 1 Arne Langseth Søndre Høland H60-64 00:52:11
37 9 Jørgen Bryngelsson Försvarsmakten H23-39 00:52:16
38 5 Arve Melby Høland IL H45-49 00:52:26
39 10 Svend Magnus Pettersen Kulykkja IL H23-39 00:53:13
40 2 Morten Solbrekke Østervallskog H55-59 00:53:27
41 5 Raimonds Rozitis Latvia H18-22 00:53:32
42 4 Marius Wold Høland IL H16-17 00:53:48
43 11 Lars Jørgen Sundsrud Team Normeka H23-39 00:55:12
44 12 Petter Hjort Stangs Beste H23-39 00:55:37
45 13 Truls Kennet Moen Nederland H23-39 00:55:46
46 14 Andreas Nilsson Team Normeka H23-39 00:56:01
47 15 Jørn Harald Moen Team Normeka H23-39 00:56:05
48 2 Ole Ringsby Rømskog H60-64 00:56:09
49 2 Kjetil Slorafoss BSF H40-44 00:56:12
50 8 Eivind Heggedal Nc H14-15 00:57:55
51 3 Ole Jørgen Bergquist Rømskog IL H12-13 00:58:04
52 1 Ingolf Østmo AHF H80-84 00:58:17
53 3 Roger Fossen-Melby AFSK H40-44 00:58:54
54 6 Fredrik Högberg Team Storberget H45-49 01:01:14
55 6 Benjamin Høisveen Rømskog IL H18-22 01:01:25
56 16 Robin Flenstad Rømskog IL H23-39 01:01:39
57 7 Jan Runar Olberg Mangenfjellet turlag H45-49 01:01:53
58 4 Christer Lorentzon Team Normeka H40-44 01:02:32
59 4 Jakob Bergquist Rømskog IL H12-13 01:02:33
60 3 Bjørn Are Kvien Mysen vin- og maratonkl. H55-59 01:03:14
61 17 Daniel Nilsson Hans Majestets racing H23-39 01:03:56
62 5 Joakim Kind Andersen Rømskog IL H12-13 01:06:00
63 4 Stein Solli Rømskog H50-54 01:06:27
64 5 Hans Petter Marki Avancia kampsport team H40-44 01:06:37
65 18 Mikael Bakker Team Normeka H23-39 01:06:53
66 19 Marius Berger Rømskog H23-39 01:09:27
67 20 Rino L. Olsen Team Normeka H23-39 01:09:38
68 5 Kjell Flenstad Rømskog H50-54 01:09:38
69 8 Jørn Storberget Team Storberget H45-49 01:09:50
70 4 Thor Javall Rødenes H55-59 01:11:03
71 21 Bjørn Erik Hox Team Hoxli H23-39 01:11:39
72 9 Dag-Ivar Høisveen Rømskog IL H45-49 01:19:05
73 6 Jan Henki Undebekken Team Normeka H50-54 01:20:39
74 9 Andreas Lorentzon BSK All-Kaisa H14-15 01:22:07
75 5 Øyvind Skoveng Rømskog H55-59 02:19:39