10km Herrer 2013

Plass totalt Plass i klasse Navn Klubb Klasse Tid
1 1 Mads Waaler AHF *H 18-34 00:34:45
2 2 Jan Willy Aas Oppegård IL *H 18-34 00:38:06
3 3 Emil Kolstad Wiig Skimt Langrenn *H 18-34 00:38:39
4 4 Marcus Arnesen Høland IL *H 18-34 00:39:17
5 1 Ståle Kind Vikestad Rømskog *H 35-39 00:39:22
6 1 Svein Arne Sølvberg Oppegård IL *H 65-69 00:39:28
7 5 Viljar Buer Christensen Arendal *H 18-34 00:39:43
8 6 Daniel Bergquist Rømskog IL *H 18-34 00:41:11
9 7 Arild Ydersbond Oslo *H 18-34 00:41:24
10 8 Andres Gulliksrud SHIUL / Team Askalas *H 18-34 00:41:51
11 9 Markus Høgne AHF *H 18-34 00:42:34
12 10 Otto Thorbjørnsen Røa *H 18-34 00:42:59
13 11 Tobias Katvala Grums *H 18-34 00:43:22
14 12 Fredrik Langfoss Åbogen IL *H 18-34 00:44:36
15 13 Anders Sehlin Töcksfors IF *H 18-34 00:44:57
16 1 Jørgen Johannessen Kind Team Vi Menn *H 40-44 00:45:36
17 14 Sven Herman Holmsen Aurskog *H 18-34 00:45:53
18 15 Erik Torp AHF *H 18-34 00:46:04
19 16 Christian Olsson IK Spring Väst *H 18-34 00:46:06
20 17 Christian Helbostad Rømskog *H 18-34 00:47:07
21 18 William Bergquist Rømskog IL *H 18-34 00:47:09
22 19 Johannes Bergquist Rømskog IL *H 18-34 00:47:10
23 20 Jonas Ås BSK *H 18-34 00:47:56
24 2 Christer Eklöf Töcksfors IF *H 65-69 00:48:06
25 1 Sigurd Nilsen Team Normeka *H 45-49 00:48:49
26 1 Thor Axel Ringsbu Team Normeka *H 55-59 00:48:49
27 21 Hans Kristian Holmbro Høland IL *H 18-34 00:49:39
28 1 Egils Gruzde 3A *H 50-54 00:50:45
29 1 Oddmund Solbrekke BSK *H 60-64 00:50:54
30 3 Bjørn Porserud Fredrikshof *H 65-69 00:51:07
31 22 Svend Magnus Pettersen Kulykkja *H 18-34 00:51:37
32 23 Andreas Nilsson Team Normeka *H 18-34 00:51:39
33 2 Ole Ringsbu Rømskog *H 55-59 00:51:43
34 2 Lasse Christensen Rømskog kommune *H 50-54 00:51:48
35 2 Jan Arne Johannsen Høland IL *H 45-49 00:51:49
36 2 Jørgen Bjørnstad Sveits *H 40-44 00:53:09
37 3 Tor Kristian Nilsen Team Normeka *H 50-54 00:53:31
38 24 Anders Nilsen Team Holth skog *H 18-34 00:54:12
39 25 Eirik Kind Olsen Sørumsand IF *H 18-34 00:54:16
40 2 Moritz Bjørnstad SHIUL *H 35-39 00:56:13
41 26 Theodor Bye Rødenes I.L. *H 18-34 00:56:21
42 3 Jørn Harald Moen Team Normeka *H 35-39 00:56:29
43 4 Hans Brander Töcksfors IF *H 65-69 00:57:01
44 2 Tor Tyskerud Aurskog *H 60-64 00:57:04
45 3 Kjell Gunner Team Holth skog *H 40-44 01:00:31
46 27 Robin Flenstad Rømskog *H 18-34 01:00:59
47 3 Fredrik Høgberg Team Storberget *H 45-49 01:01:57
48 4 Trym Helbostad Rømskog IL *H 40-44 01:02:49
49 4 Carsten Aschim Tønsberg *H 50-54 01:02:57
50 5 Stein Solli Rømskog *H 50-54 01:03:07
51 28 Hans Vegar Olsen Team Normeka *H 18-34 01:05:41
52 28 Jonas Sundsrud Team Normeka *H 18-34 01:05:41
53 3 Jørgen Trømborg Team Holth skog *H 60-64 01:06:26
54 5 Christer Lorentzon Team Normeka *H 40-44 01:06:48
55 6 Jørgen Delingsby Team Holth skog *H 40-44 01:11:37
56 30 Jerry Andersson Töcksfors IF *H 18-34 01:14:04
57 31 Hans Jørgen Sundsrud Team Normeka *H 18-34 01:16:22
58 6 Vesa Katvala Grums *H 50-54 01:16:52
59 4 Kjell Flenstad Rømskog kommune *H 45-49 01:17:09
60 32 André Tøien Team Normeka *H 18-34 01:18:12
61 33 Lars Tommy Trømborg Team Holth skog *H 18-34 01:20:32
62 7 Jan Henki Undebekken Team Normeka *H 50-54 01:22:08
63 34 Christoffer Elegio Gecana Team Normeka *H 18-34 01:23:12
64 5 Jan Birger Holth Team Holth skog *H 45-49 01:32:43
65 4 Roar Høisveen Team Normeka *H 60-64 01:34:12
66 5 Kolbjørn Moen Team Normeka *H 60-64 01:34:17
67 1 Kjell Høgenes Rømskog *H 70-74 01:51:07
68 7 Lennart Andersson Team Holth skog *H 40-44 02:30:29
Brutt Niklas Blomquist Rømskog *H 18-34