10km damer 2014

Plass totalt Plass i klasse Navn Klubb Klasse Tid
1 1 Hanne Bakken Lund AHF D23-39 00:46:01
2 2 Karin Henriksson Lennartsfors IF D23-39 00:46:02
3 1 Pauline Tørnby Rømskog IL D14-15 00:46:47
4 2 Marie H. Dæhlen AHF D14-15 00:49:23
5 3 Kajsa Axelsson Boviken sk/alQajsa D23-39 00:50:41
6 1 Ranveig Hovind Blaker IL D45-49 00:51:05
7 4 Malin Søbye BSF D23-39 00:51:12
8 3 Julie H. Dæhlen AHF D14-15 00:52:08
9 1 Laila Heggedal Nc D40-44 00:52:20
10 2 Selja Von Zernichow Stangs Beste D40-44 00:52:39
11 3 Marit Flatla Kornbakk Sørumsand D40-44 00:52:47
12 4 Anne Mette Jernberg Olsen Rømskog D40-44 00:53:05
13 1 Bente Heggedal Nc D50-54 00:53:19
14 1 Kristina Bergquist Rømskog IL D12-13 00:53:41
15 4 Evelina Lindeberg Årjäng D14-15 00:53:52
16 5 Camilla Ling Årsengs IF D23-39 00:53:54
17 2 Ann-Christine Ringsby Team Ringsby D45-49 00:54:07
18 1 Victoria Bryntesson Stockholm D18-22 00:54:35
19 6 Åshild Alne Kulykkja IL D23-39 00:54:44
20 7 Maia-Lene Pettersen Oslo D23-39 00:56:43
21 8 Marit Ringsby Rømskog D23-39 00:57:57
22 2 Mia Kolstad Wiig Skimt D12-13 00:58:15
23 9 Helene Lønningdal Stangs Beste D23-39 01:00:24
24 10 Stine Nilsen Setskog IF D23-39 01:01:12
25 11 Elise Fosby Rødenes D23-39 01:03:09
26 2 Angelica Perttu Östervallskog D18-22 01:05:28
27 3 Ingrid Høgne AHF D12-13 01:06:27
28 5 Monica Storberget Team Storberget D40-44 01:07:05
29 1 Grete Høilund Rømskog IL D55-59 01:07:23
30 12 Cindy Visser Nederland D23-39 01:08:27
31 13 Kristiane Slupstad Aurskog-Høland D23-39 01:08:30
32 5 Malin Høgenes Bergquist Rømskog IL D14-15 01:08:36
33 3 Agneta Ringsby Kulenovic Team Ringsby D45-49 01:08:55
34 6 Pernille Hox Team Hoxli D14-15 01:09:08
35 1 Eva Taraldrud Rømskog IL D60-64 01:09:13
36 14 Karianne Hox Team Hoxli D23-39 01:10:40
37 2 Helen Javoll Dahl Rømskog IL D50-54 01:13:49
38 15 Gro Kvitne Jevnaker JIF D23-39 01:14:32
39 16 Sissel Pedersen Rakkestad sykkelklubb D23-39 01:15:06
40 6 Lena Sundsrud Team Normeka D40-44 01:15:40
41 17 Nicole Stromski Töckfors D23-39 01:15:46
42 4 Tone Joheim Team Hoxli D45-49 01:17:30
43 18 Hege De Jong Harestua Med. senter D23-39 01:18:07
44 7 Irene Ekeheien SHIUL D40-44 01:18:25
45 3 May Britt Lauritzen Rømskog IL D50-54 01:18:25
46 2 Bente Langseth Søndre Høland D60-64 01:20:51
47 19 Jorunn Elise Moseby Team Storberget D23-39 01:22:18
48 8 Kristine Degnes Rakkestad D40-44 01:25:49
49 4 Tone Hassem Delerud Rømskog IL D50-54 01:27:14
50 5 Inger Lien Rømskog IL D50-54 01:40:37
51 5 Tone Jørgensen WePe D45-49 01:48:08
52 9 Lena Haugerud Ness WePe D40-44 01:48:11
53 2 May-Britt Westengen WePe D55-59 01:48:11
54 6 Line Borstad WePe D45-49 01:48:12
55 7 Hilde Gottenberg WePe D45-49 01:48:14
56 8 May B. Melby WePe D45-49 01:48:16
57 9 Ann Engelien WePe D45-49 01:48:17
58 9 Eva Frogner WePe D45-49 01:48:17