10km Damer 2013

plass totalt Plass Navn Klubb Klasse Tid
1 1 Marthe Katrine Myhre SK Vidar *D 18-34 00:37:40
2 2 Camilla Illidi AHF *D 18-34 00:43:23
3 1 Mona Øversveen AHF *D 45-49 00:43:27
4 3 Karin Henrikson Lennartsfors IF *D 18-34 00:43:56
5 4 Marthe Diskerud Team Kraft *D 18-34 00:44:28
6 5 Guro Fjeldbu Heitun Privat *D 18-34 00:45:31
7 6 Trine Breen Gjerdrum *D 18-34 00:46:02
8 7 Hanne Bakken Lund BSF *D 18-34 00:47:14
9 8 Evelina Lindberg Årsengs IF *D 18-34 00:49:33
10 2 Ranveig Hovind Blaker IL *D 45-49 00:50:22
11 9 Guro Tollefsen AHF *D 18-34 00:50:56
12 10 Kajsa Axelsson Kajsas kavata kvinnor *D 18-34 00:51:03
13 1 Kristine Ø. Tollefsen AHF *D 50-54 00:51:40
14 3 Gunn Sinkerud Krogstad Høland IL *D 45-49 00:52:22
15 11 Maria K. Vikestad Rømskog kommune *D 18-34 00:52:33
16 2 Unni Lundsten Kløfta *D 50-54 00:53:52
17 12 Åshild Alne Pettersen Kulykkja *D 18-34 00:54:19
18 13 Marthe Glende *D 18-34 00:54:52
19 14 Siri Cathrine Johnsen Jevnaker JIF *D 18-34 00:54:54
20 15 Jennifer Ringsby Holmedals AIS *D 18-34 00:55:02
21 4 Anki Ringsby Holmedals AIS *D 45-49 00:55:03
22 16 Kristina Bergquist Rømskog IL *D 18-34 00:55:09
23 16 Julie Holtet Dæhlen AHF *D 18-34 00:55:09
24 1 Eva Porserud Fredrikshof *D 55-59 00:56:36
25 18 Trine Høylund Rømskog *D 18-34 00:56:39
26 19 Camilla Ringsbu Rømskog IL / Team Askalas *D 18-34 00:56:40
27 20 Nina Mjaaland Oslo *D 18-34 00:58:26
28 21 Monica Torp Aurskog *D 18-34 00:58:40
29 1 Anne Mette J. Olsen Rømskog *D 40-44 00:58:49
30 22 Matilde Westreng Bjørkelangen *D 18-34 00:59:41
31 23 Stine Nilsen Setskog IF *D 18-34 00:59:59
32 24 Linn Irene Bye Rødenes I.L. *D 18-34 01:00:19
33 3 Aina Paulsrud Oppstad IL *D 50-54 01:01:22
34 2 Therese Lindberg Årsengs IF *D 40-44 01:01:29
35 1 Nina Sæther Nc *D 35-39 01:01:44
36 2 Mona Holtet Rømskog kommune *D 35-39 01:03:02
37 3 Trude Stokkebekk Nc *D 40-44 01:03:33
38 4 Hanne Skaret Bjørkelangen *D 40-44 01:03:33
39 5 Britt Moen Heggedal Rømskog IL *D 45-49 01:03:33
40 5 Irene Ekeheien SHIUL *D 40-44 01:04:55
41 3 Åshild Ringsbu Rømskog kommune *D 35-39 01:04:57
42 4 May-Britt Lauritzen Rømskog IL *D 50-54 01:05:15
43 25 Sofie Göransson Göteborg *D 18-34 01:05:28
44 6 Monica Storberget Team Storberget *D 40-44 01:05:35
45 7 Lena Sundsrud Tem Normeka *D 40-44 01:06:36
46 2 Grete Høilund Rømskog kommune *D 55-59 01:06:56
47 26 Maritha Grøndahl AHL/Boveiledertj. *D 18-34 01:07:25
48 1 Eva Taraldrud Rømskog IL *D 60-64 01:07:28
49 5 Grethe Kragtorp Rømskog kommune *D 50-54 01:07:56
50 27 Emmah Tranemyr Arvika *D 18-34 01:09:20
51 28 Ann Christin Foss Drammen *D 18-34 01:09:32
52 4 Karianne Johhansen Team Hoxli *D 35-39 01:10:48
53 29 Marie Holtet Dæhlen AHF *D 18-34 01:10:49
54 5 Sølvi Bakker Rømskog kommune *D 35-39 01:11:37
55 30 Malin Høgenes-Bergquist Rømskog *D 18-34 01:12:03
56 6 Kine Liholm Team Hoxli *D 35-39 01:12:47
57 31 Maja Johnsson Tågelvik *D 18-34 01:14:04
58 6 Tone Joheim Team Hoxli *D 45-49 01:14:38
59 32 Gro Kvitne Nilsen Jevnaker JIF *D 18-34 01:15:03
60 2 Inger Marie Ljøner Rømskog *D 60-64 01:16:48
61 3 Monica Brander Kajsas kavata kvinnor *D 55-59 01:17:51
62 3 Berit Nygård *D 60-64 01:18:48
63 7 Elisabeth Tørstad DNV Runners *D 45-49 01:20:12
64 7 Linda Olsson Kajsas kavata kvinnor *D 35-39 01:22:07
65 6 Nina Ringsbu Rømskog kommune *D 50-54 01:22:36
66 8 Helene Loentzon Kajsas kavata kvinnor *D 35-39 01:23:39
67 33 Kaia Sæther Nc *D 18-34 01:24:48
68 34 Sofie Amundrød Nc *D 18-34 01:24:49
69 35 Jorun Elise S. Moseby Team Storberget *D 18-34 01:26:10
70 4 Tone Ringsbu Rømskog kommune *D 60-64 01:28:53
71 8 Trine Hassem Rakeie Aurskog *D 45-49 01:34:31
72 9 Solveig Kongtorp Lier Løken *D 45-49 01:34:32
73 1 Else Høgenes Rømskog *D 65-69 01:43:30
74 5 Anna-Lena Knutsson Kajsas kavata kvinnor *D 60-64 01:43:59
75 1 Eivor Akselsson Kajsas kavata kvinnor *D 70-74 01:48:04
76 36 Tilda Anderson Team Holth skog *D 18-34 02:30:30